Festiwale w Polsce 2024

Przygotuj się na niezapomniane festiwalowe doświadczenia w 2024 roku z naszym przewodnikiem po najciekawszych wydarzeniach muzycznych, filmowych i artystycznych w Polsce. Nie przegap okazji do przeżycia niezapomnianych wrażeń — odkryj z nami najlepsze festiwale w Polsce 2024!

 

Dzięki szczegółowym opisom, datom i lokalizacjom, możesz wybrać wydarzenia idealnie odpowiadające Twoim zainteresowaniom. Nasza platforma to klucz do świata elektryzujących festiwali, umożliwiając łatwe planowanie festiwalowych podróży.

 

Najważniejsze Festiwale w Polsce 2024 – nie przegap tych wydarzeń!

Od dynamicznego Polish Hip-Hop Festival, przez legendarny Pol’and’Rock Festiwal, elegancki Sopot Festival, kultowy Jarocin Festiwal, po barwne święta kultury takie jak Festiwal Kolorów i Festiwal Światła w Łodzi.

 

Zanurz się w magii Warszawskiego Festiwalu Piwa, poczuj kinematograficzne emocje na Festiwalu Filmowym w Gdyni, delektuj się dźwiękami na festiwalach muzycznych w Krakowie i odkryj siebie na Festiwalu Wibracje.

 

Wszystkie te wydarzenia oferują bogate spektrum doznań – od hip-hopu, przez rock, elektronikę, aż po film i sztukę.

 

Festiwale w Polsce 2024Wydarzenia

ResoNation Festival 2024

Kup biletZANURZ SIĘ W ŚWIECIE )) RESONATION (( FESTIVAL, GDZIE WOLNOŚĆ, SZTUKA I KULTURA ŁĄCZĄ SIĘ W PRAWDZIWIE SENNE DOŚWIADCZENIE. ZATRAĆ SIĘ W ŚWIECIE TĘTNIĄCEJ ŻYCIEM MUZYKI, INSPIRUJĄCEJ SZTUKI I EKSCYTUJĄCYCH ODKRYĆ. CIESZ SIĘ KALEJDOSKOPEM DŹWIĘ…

Festiwale w Polsce 2024WarszawaWydarzenia

AURORA FEST 1

Kup biletThe first edition of the festival from the label and creative team “AURORA RECORDS” has a place and time to be – on August 11 in Warsaw, representatives of the independent music scene of Ukraine will take the stage. 
Without further ado, we pr…