Poznań

Poznań jedno z najbardziej kulturalnych miast w Polsce! To miasto, które słynie z bogatej historii, pięknych zabytków i przede wszystkim z wielu ciekawych wydarzeń kulturalnych i artystycznych. Poznań to miasto, w którym można znaleźć wiele atrakcji turystycznych, takich jak Stary Rynek, katedra oraz wiele muzeów i galerii sztuki. Jednak to nie wszystko, co Poznań ma do zaoferowania. Miasto to słynie z licznych festiwali i wydarzeń kulturalnych, które przyciągają zarówno mieszkańców, jak i turystów z całego świata. Na naszej stronie znajdziesz listę najciekawszych wydarzeń kulturalnych i artystycznych w Poznaniu, takich jak festiwale, koncerty, wystawy, spektakle teatralne i wiele innych. Bez względu na to, czy interesujesz się muzyką, sztuką czy teatrem, z pewnością znajdziesz coś dla siebie w Poznaniu. Wśród najważniejszych wydarzeń w Poznaniu warto wymienić m.in. Międzynarodowe Targi Poznańskie, które odbywają się kilka razy w roku i przyciągają tysiące gości z różnych krajów. To miejsce, gdzie można zobaczyć najnowsze produkty i technologie oraz nawiązać cenne kontakty biznesowe. Poznań to również miasto, w którym organizowane są liczne festiwale muzyczne. Do najważniejszych z nich należą m.in. Malta Festival, który odbywa się co roku w czerwcu i prezentuje sztukę i kulturę z różnych części świata oraz Spring Break, który towarzyszy początkowi wiosny i przyciąga miłośników muzyki elektronicznej. Elektronikę usłyszymy również w klubie Tama. Nie można również zapomnieć o wydarzeniach sportowych, takich jak Poznań Maraton, który przyciąga setki biegaczy z całego świata. Miłośnicy sportu znajdą również wiele innych wydarzeń, takich jak turnieje tenisowe, piłkarskie czy koszykarskie. Poznań to miasto, które oferuje wiele ciekawych wydarzeń kulturalnych i artystycznych. Zapraszamy do korzystania z naszej strony, gdzie znajdziesz listę najciekawszych wydarzeń w Poznaniu i przekonaj się, jak wiele interesujących rzeczy dzieje się w tym pięknym mieście.

KoncertPoznańWydarzenia

Mortal Tour – Poznań

Kup biletMortal – nowy rozdział w historii twórcy.

Z końcem minionego roku Mortalcio rozstał się z Genzie. A już na wiosnę 2024 Mortal rozpocznie nowy etap swojej historii, wydając pełnoprawny album, który poprzedzają single „Tanatofobia”, „Kłamstwa…

KoncertPoznańWydarzenia

Inter Arma | Poznań

Kup biletInter Arma na scenie ekstremalnej jest zespołem unikatowym, który konsekwentnie unika gatunkowych szufladek. Amerykanie powrócili pod koniec kwietnia z nową płytą “New Heaven”, a w październiku wystąpią na dwóch koncertach w naszym kraju: 14 p…

ImprezaPoznańWydarzenia

55CODE || POZNAŃ 10.05

Kup bilet⇨ 55CODE POZNAŃ 10.05 ⇦
YOU’VE MISSED US, HUH?
Widzimy się już 10.05 w klubie Czekolada, gdzie jedziemy do Was z wyselekcjonowaną ekipą najlepszych DJ-ów w PL!
YOU CAN’T SKIP IT, SEEYA!
LINEUP:
PABLO ALBINODJ OG POLAK
DATE:
10.05.2024
VENUE:
K…

KoncertPoznańWydarzenia

Eternal Champion | Poznań

Kup biletEpickie melodie zaserwują nam latem Amerykanie z heavymetalowego Eternal Champion. Zespół zagra 13 sierpnia w poznańskich 2Progach oraz dzień później w warszawskim klubie VooDoo w towarzystwie rodzimego Armagh! 

W uniwersum Michaela Moor…

KoncertPoznańWydarzenia

OKI | WE ARE ERA 47 | POZNAŃ

Kup biletOKI | WE ARE ERA 47 | POZNAŃ

Nadchodzi „ERA47”! OKI powraca z nowym albumem już 7 czerwca, a w 4. kwartale roku zaprasza Was na trasę koncertową, z która odwiedzi aż 7 miast w całej Polsce. To info to dopiero intro – szczegóły już wkrótce.