Gdańsk

Witaj na naszej stronie, poświęconej najciekawszym wydarzeniom kulturalnym w Gdańsku! Na naszej stronie znajdziesz najnowsze informacje o najważniejszych wydarzeniach kulturalnych, takich jak festiwale, koncerty, wystawy i wiele innych. Gdańsk to miasto bogate w historię, sztukę i kulturę. W ciągu całego roku odbywają się tu liczne wydarzenia kulturalne, które przyciągają uwagę zarówno mieszkańców, jak i turystów. Są to między innymi takie imprezy masowe jak Mystic Festival oraz Wisłoujście. W Gdańsku zatrzymuje się również dużo festiwalowiczów z odbywającego się w Gdyni wydarzenia Open’er Festival. Miejskie życie tętni tu przede wszystkim na Ulicy Elektryków oraz klubie Crackhouse, które znajdują się w samym sercu Stoczni Gdańskiej. W Gdańsku warto również odwiedzić Europejskie Centrum Solidarności oraz Gdański Teatr Szekspirowski. Na naszej stronie znajdziesz pełną listę imprez kulturalnych, które warto zobaczyć w trakcie swojego pobytu w tym pięknym mieście. Niezależnie od tego, czy interesujesz się sztuką współczesną, muzyką klasyczną, teatrem czy literaturą, na naszej stronie zawsze znajdziesz coś dla siebie. Przeżyj niezapomniane chwile w gronie przyjaciół i ciesz się bogatą ofertą kulturalną, którą oferuje to piękne miasto!

GdańskImprezaWydarzenia

ELEKTRYKÓW DIMENSIONS: LYZA

Kup biletElektryków reopens for the summer season, loud into several DIMENSIONS. Many different areas now, to give you multiple experiences — outdoor, inside, and upstairs / rap, global, intense, and chilling. You know the coordinates.

01/06/2024

T…

GdańskKoncertWydarzenia

EWA FARNA 15 LAT NA SCENIE

Kup bilet Ewa Farna jest jedną z najbardziej lubianych i charyzmatycznych artystek na polskim rynku muzycznym, przez ostatnie 15 lat wydała w Polsce 5 albumów, kilkanaście hitowych singli i zagrała setki koncertów. Od kilku lat niezmiennie idzie własną…

GdańskKoncertWydarzenia

ANDER X VKIE v2

Kup biletGuess who’s back? ANDER X VKIE v2
Po 9 miesiącach od ostatniego koncertu Vkiego pod naszym szyldem mamy przyjemność ogłosić kolejny występ Łukasza. Tym razem widzimy się w gdańskim klubie Parlament już 7 czerwca! 
Artysta znany między inn…