Kielce

Kielce to miasto z wieloma ciekawymi wydarzeniami kulturalnymi i rozrywkowymi, które przyciągają nie tylko mieszkańców, ale również turystów. Na naszej stronie znajdziesz najbardziej aktualną listę koncertów i festiwali w Kielcach, a także informacje o miejscach, w których się odbywają. W Kielcach odbywają się między innymi takie imprezy masowe jak Od Nowa Festiwal oraz SO FRESH Festival. W naszym kalendarzu znajdziesz wiele różnorodnych wydarzeń, obejmujących różne gatunki muzyczne i rozrywkowe. Niezależnie od tego, czy interesujesz się rockiem, hip-hopem, muzyką klasyczną czy elektroniczną, na naszej stronie zawsze znajdziesz coś dla siebie. Zapraszamy do korzystania z naszej strony i odkrywania najciekawszych koncertów i festiwali w Kielcach.

KielceWydarzenia

Auto Moto Fiesta

Auto Moto Fiesta – Pierwszy Festiwal Muzyczno – Motoryzacyjny w Polsce!
Już 12 – 13 sierpnia na Torze Wyścigowym w Kielcach spotkamy się na niezwykłym wydarzeniu łączącym Miłośników muzyki i motoryzacji – Auto Moto Fiesta!
Festiwal łączy różnorodną o…

KielceKoncert

Wojtek Szumański | KIELCE | Koncert w trio

„Ballada o cyckach”, „Zegarek” czy „Bez twoich wad” to tylko kilka utworów Wojtka Szumańskiego, które na YouTube zgromadziły milionowe odsłony. Wojtek jest wokalistą, kompozytorem i autorem tekstów, ale przede wszystkim wnikliwym obserwatorem emocji. 28 maja 2023 roku Wojtek Szumański zagra w Pałacyku Zielińskiego – Domu Środowisk Twórczych w Kielcach na scenie plenerowej. Podczas koncertu będą…