Katowice

Najciekawsze wydarzenia w Katowicach! Na naszej stronie znajdziesz najnowsze informacje o najważniejszych wydarzeniach kulturalnych i rozrywkowych, takich jak festiwale, koncerty, imprezy sportowe i wiele innych. Katowice to miasto, które słynie z bogatej oferty kulturalnej i rozrywkowej. Co roku odbywa się tu wiele interesujących wydarzeń, przyciągających uwagę zarówno mieszkańców, jak i turystów. Na naszej stronie znajdziesz pełną listę imprez, które warto zobaczyć w trakcie swojego pobytu w tym pięknym mieście. Zapraszamy do korzystania z naszej strony i odkrywania najciekawszych wydarzeń w Katowicach. Przeżyj niezapomniane chwile w gronie przyjaciół i ciesz się bogatą ofertą kulturalną i rozrywkową, którą oferuje to piękne miasto! Katowice to miasto, które stało się jednym z najważniejszych ośrodków kultury i biznesu w Polsce. To tutaj odbywają się najważniejsze wydarzenia muzyczne, sportowe i kulturalne. W mieście znajdują się piękne zabytki, takie jak zabytkowa architektura Nikiszowca czy modernistyczne budynki na osiedlu Giszowiec. Katowice są znane głównie ze swoich festiwali muzycznych. Najważniejszym wydarzeniem jest międzynarodowy festiwal muzyki pop, rockowej i alternatywnej – OFF Festival. Na imprezie tej występują zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy muzyki, a atmosfera panująca na festiwalu przyciąga rzesze fanów. Kolejnym ciekawym wydarzeniem muzycznym w Katowicach jest Tauron Nowa Muzyka. To festiwal muzyki elektronicznej, który prezentuje najnowsze trendy muzyczne i wprowadza do miasta niepowtarzalną atmosferę. Na festiwalu można zobaczyć zarówno utalentowanych artystów, jak i debiutantów. W Katowicach zatrzymują się również uczestnicy FEST Festivalu, który odbywa się w Chorzowie w Parku Śląskim.

KatowiceKoncertWydarzenia

OKI | WE ARE ERA 47 | KATOWICE

Kup biletOKI | WE ARE ERA 47 | KATOWICE

Nadchodzi „ERA47”! OKI powraca z nowym albumem już 7 czerwca, a w 4. kwartale roku zaprasza Was na trasę koncertową, z która odwiedzi aż 7 miast w całej Polsce. To info to dopiero intro – szczegóły już wkrótce….

KatowiceKoncertWydarzenia

Lor | Katowice

Kup biletPo niezwykłym sukcesie ich ostatniej trasy „Panny Młode” oraz serii Poprawinowej, Lor ponownie ruszają w Polskę, aby rozgrzać serca swoich fanów nowymi dźwiękami. 6 miast na początek ale to nie koniec ! Powoli dochodzić będa kolejne miasta i p…

KatowiceKoncertWydarzenia

Taco Hemingway @ MCK

Kup biletPo dłuższej przerwie Taco Hemingway wraca do koncertów.
“1-800-TOUR” odwiedzi Katowice, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Kraków i Warszawę. Usłyszycie utwory z najnowszego albumu “1-800-OŚWIECENIE”.
Przedsprzedaż Empik Premium: 20.09 g. 12:00
Sprze…