Impreza

Odkryj najlepsze imprezy w Twoim mieście i całej Polsce! Koncertomaniacy.pl to przewodnik po najciekawszych imprezach warszawskich, krakowskich, trójmiejskich i w innych miastach. Szukasz imprez w okolicy dzisiaj? Chcesz wrócić do przeszłości na imprezę lata 80 disco? Jesteśmy tutaj, aby dostarczać Ci aktualne informacje o imprezach dziś i każdego dnia. Nasz kalendarz imprez plenerowych czy wydarzeń w stylu PRL to skarbnica wiedzy dla miłośników dobrego czasu. Od imprez katowickich, przez imprezy w Radomiu czy Trójmieście – łapiemy całą Polskę, abyś nie przegapił żadnej okazji do zabawy. Nasza strona to nie tylko zwykły kalendarz – to portal, gdzie znajdziesz opisy, recenzje i rekomendacje imprez, które sprawią, że Twoje życie kulturalne stanie się bogatsze. U nas znajdziesz najświeższe informacje. Gdziekolwiek jesteś, zawsze będziesz na bieżąco.

ImprezaWarszawaWydarzenia

HOZHO | Warszawa

Kup biletHozho, is a Portuguese DJ and Producer. The moniker „Hozho” derives its origins from the Native American Navajo culture, specifically encapsulating the concept of living in harmony.
In Navajo philosophy, „Hozho” represents a state of balance, …

GdańskImprezaWydarzenia

ELEKTRYKÓW DIMENSIONS: LYZA

Kup biletElektryków reopens for the summer season, loud into several DIMENSIONS. Many different areas now, to give you multiple experiences — outdoor, inside, and upstairs / rap, global, intense, and chilling. You know the coordinates.

01/06/2024

T…

BydgoszczImprezaWydarzenia

Latin Beach Fiesta

Kup biletPlaża, gorące latynoskie rytmy o zachodzie słońca czyli impreza jakiej nie możesz przegapić!
Dzięki latynoskiemu Tropix DJ będziecie mogli pobawić się przy rytmach Bachaty, Salsy, Reggaeton, Merengue i nie tylko.
Gwarantujemy, że nie wytrzymas…

ImprezaWydarzenia

Piaskownica #6 x DUSS

Kup biletImpreza w środę? Jeśli czwartek wolny to czemu nie. Na rozpoczęcie długiego weekendu majowo-czerwcowego zapraszamy na kolejną edycję Piaskownicy, która odbędzie się po raz kolejny w klubie Futro w Olsztynie.
Tym razem gośćmi specjalnymi będzie…

ImprezaLublinWydarzenia

RED CUPS – LUBLIN

Kup biletyo! it’s RED CUPS! 
on 25.05, we’re hitting up Lublin for the first time to bring you some real hip-hop!

kicking off at 10:00 PM
location: Unicorn Club

online tickets:
– 40 PLN – regular ticket
– 100 PLN – VIP ticket

VIP ticket:
welcom…