Zakopower | Bydgoszcz
BydgoszczKoncert

Zakopower | Bydgoszcz

Zakopower w Fabryce Lloyda 14/04!!

Długo kazali na siebie czekać, ale skoro nowy album już się ukazał, to czas żeby ten nowy materiał wybrzmiał w klubach. Zakopower rusza na trasę koncertową “WIDZIALNE | NIEWIDZIALNE tour” promując piosenki z nowej płyty o tym samym tytule. Będzie jak to u Zakopower różnorodnie, będzie dużo instrumentów, pojawią się elementy etniczne, no i oczywiście będzie bardzo energetycznie ale, jak to już zespół nie raz pokazał będzie też moment na chwilkę refleksji.

– Ten świat pędzi. Pędzimy i my. Czasem tracimy z oczu to, co najważniejsze. Tymi piosenkami chcemy powiedzieć – zatrzymajmy się na chwilę, spróbujmy dostrzec to, co nienamacalne. Pod warstwą świata materialnego tętni ten duchowy. Można go doświadczyć w przyrodzie, czyimś uśmiechu, w sobie, czy w muzyce… i właśnie z tą muzyką chcemy Was odwiedzić w waszych miastach. – mówi Sebastian Karpiel-Bułecka.
Na koncertach będziemy przeplatać repertuary ze wszystkich naszych płyt, ale bazą oczywiście będą utwory z ostatniej.
Będzie można usłyszeć „Chwilę” czy „Wielkie oczy” ale i „Boso” czy „Kiebyś ty”, damy też nowe życie zapomnianym już nieco piosenkom, świeżymi aranżacjami. Będzie bardzo ciekawie, gwarantujemy dużą dawkę energii, nie zabraknie też coverów.

Otwarcie obiektu 18:00
Koncert 20:00

Bilety:
I Pula 99zł, II Pula 119zł

Skład zespołu:
* Sebastian Karpiel Bułecka głos, skrzypce, dudy podhalańskie, fujara słowacka,
* Bartek Kudasik głos, altówka, skrzypce;
* Wojciech Topa głos, skrzypce;
* Piotr Rychlec instrumenty klawiszowe;
* Bartosz Nazaruk perkusja;
* Kacper Stolarczyk gitara elektryczna;
* Michał Trąbski gitara basowa
* Dominik Trębski trąbka, syntezator