WarsztatWrocławWydarzenia

Rób co chcesz! Warsztaty rodzinne z Kasią Bury o 13:00

Kup bilet

W czerwcu będzie się działo! 

Tym razem otwieramy magazyn materiałów plastycznych i zachęcamy do swobodnej zabawy. Niespodzianka i zaskoczenie: nie będzie tematu przewodniego!  

Stali bywalcy i bywalczynie Barbary twierdzą, że zapowiadają się najlepsze warsztaty wszechczasów!

Jeśli lubicie więc malować, budować, eksperymentować, wzajemnie się inspirować, kooperować oraz współtworzyć – dołączcie do nas! 

Do wyboru macie dwie pory: 

11:00 – 12:00 – warsztaty dla dzieci w wieku 4-10 lat 

13:00 – 14:00 – warsztaty dla dzieci w wieku 4–10 lat  

Jeśli chcecie wziąć udział w spotkaniu w duecie (dziecko + osoba dorosła), wybierz bilet w cenie od 35 zł. 

Jeśli wybieracie się na zajęcia w większym składzie (drugie i kolejne dziecko), dodatkowo wybierz dopłatę do biletu w cenie od 15 zł. 

Zajęcia poprowadzi Katarzyna Bury / Tekturowo – psycholożka, pedagożka i animatorka kultury. Prowadzi wielkoformatowe działania artystyczne we wrocławskich instytucjach kultury oraz interdyscyplinarny projekt TEKTUROWO w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym FAMA. Angażuję się w działania integrujące środowisko szkolne oraz szeroko pojętą przestrzeń kulturalną. Więcej o działaniach Kasi: www.tekturowo.wordpress.com 

Organizatorem spotkania jest Wrocławski Instytut Kultury. Nowa miejska instytucja, w której znajdziecie działania mające na celu wspieranie inicjatyw, rozwój kompetencji, tworzenie sieci współpracy i organizowanie wydarzeń eksplorując rozmaite kulturalne nisze. To właśnie m.in. w Barbarze realizowane są aktywności programowe Instytutu.