KoncertWarszawaWydarzenia

Midnight Danger | Warszawa

Kup bilet

Synthowy Midnight Danger zabierze Was w podróż do świata horrorów i ejtisów już 12 września w warszawskim klubie VooDoo!

 

Mózgiem pochodzącego ze Sztokholmu Midnight Danger jest producent i gitarzysta Chris Young, który na pomysł projektu wpadł w 2015 roku. Od samego początku muzyk umiejętnie łączy synthwave z metalem rodem z lat 80. oraz klimatem klasycznych horrorów. Dyskografia zespołu jest niczym nostalgiczny soundtrack, w rytm którego momentalnie można poczuć klimat salonu z automatami do gier, udekorowanego neonowymi lampami i zagraconego kasetami wideo. 

Mimo całej tej nostalgicznej otoczki w utworach MD można usłyszeć, że Young chętnie korzysta z dobrodziejstw nowoczesnej szkoły produkcji, co skutkuje zgrabnym wymieszaniem nowego ze starym. Wpadajcie sami się o tym przekonać we wrześniu do VooDoo, a dodatkowo będziecie świadkami świetnego, nawet lekko teatralnego show z zawodową grą świateł i pulsującymi rytmami!

MIDNIGHT DANGER

12.09.2024

Warszawa, VooDoo 

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: https://bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

---------------------------------------

Wpadaj na Instagram ➡ http://bit.ly/Nasz-instagram

Polub nasz profil ➡ http://bit.ly/Nasz--Facebook