KoncertWarszawaWydarzenia

John Beasley / Magnus Lindgren Duo

Kup bilet

Magnus Lindgren i John Beasley spotkali się na Festiwalu Java Jazz, gdzie rozpoczęli konwersację i odkryli, że są nie tylko instrumentalistami, ale także aranżerami i dyrygentami jazzowych orkiestr. Przypadkiem Beasley został zaproszony, by przynieść swoje partytury MONK'estra i poprowadzić Blue House Jazz Orchestra ze Szwecji, którą prowadzi Lindgren, Dyrektor Artystyczny. Ich chemiczna symbioza była widoczna podczas tego koncertu, co doprowadziło do pięciu kolejnych unikalnych projektów przez pięć lat.

Magnus Lindgren i John Beasley prezentują album duetu, "Butterfly Effect", składający się z 10 utworów ukazujących ich umiejętności muzyczne poprzez serię pełnych wyobraźni, oryginalnych kompozycji i różnorodnych improwizacyjnych rozmów.

W tym intymnym dla duetu układzie, muzyka podkreśla złożoność i duszę ich muzycznych osobowości. W naszym rozproszonym świecie, zbudowanym na kliknięciach i polubieniach, "Butterfly Effect" jest bogatym, poruszającym przypomnieniem, że nawet małe harmonijne albumy mogą zmieniać większy krajobraz naszego muzycznego wszechświata.

Drzwi 19:00
Start 20:30

Nie prowadzimy rezerwacji stolików. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia i zajęcia miejsc.

Do zobaczenia!