SpotkanieWarszawaWydarzenia

Hot Coffee Book Club Tour | Warszawa

Kup bilet

Hot Coffee Book Club Tour powraca i tym razem ponownie zawitamy do Warszawy. Dołącz do nas, aby podzielić się swoimi wrażeniami po lekturze naszej książki miesiąca "Binding 13" Chloe Walsh oraz stworzyć razem z nami niezapomniane wspomnienia. 

🏉 CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ?

Panelu o naszym wyborze na maj, „Binding 13” z ambasadorami oraz osobami, które opowiedzą nam o problematyce poruszanej w książce i przeciwdziałaniu przemocy domowej; możliwość spotkania ulubionych osób ze świata bookmediów; inspirujących rozmów na temat naszej książki miesiąca "Binding 13" Chloe Walsh i wszytskiego, co Was pasjonuje; naszego stoiska merchowego, gdzie będziecie mogli zaopatrzyć się w książkowe gadżety, torby i bluzy; oraz masy zabaw i konkursów, w których do wygrania będą specjalne nagrody. Dołącz do grona miłośników książek, wymieniaj się opiniami i poznawaj pasjonujących ludzi podczas naszego spotkania literackiego!

🏉 SZCZEGÓŁY:

Data: 26. maja 2024

Godzina: 10:00 - 14:00

Lokalizacja: Royal Tulip Warsaw Apartments, Warszawa

Ogromnie miło nam również ogłosić, że oficjalnym patronem wydarzenia jest Royal Tulip Warsaw Apartments. To właśnie dzięki Royal Tulip Warsaw Apartments mamy cudowną lokalizację naszego eventu, gdzie razem z nami będziecie mogli stworzyć cudowne wspomnienia. To właśnie tutaj wyjątkowość stanowi źródło inspiracji. Hotel Royal Tulip Warsaw Apartments zapewni wam luksusowy poziom komfortu, wysoce spersonalizowane usługi oraz ultranowoczesne udogodnienia. 

Uwaga: To wydarzenie jest przeznaczone dla osób od 16 roku życia. Osoby poniżej tego wieku zobowiązane są zabrać ze sobą zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział w wydarzeniu.

Zarezerwuj swój bilet już teraz i dołącz do naszego Hot Coffee Book Club w Warszawie!