Festiwale w Polsce 2024Wydarzenia

High Octane Festival

Kup bilet

High Octane Festival & Wielka Praska Przygoda 7.0 

 Data: 7-9 czerwca 2024
Start wydarzenia:
7.06 - 16:00
8.06 - 12:00
9.06 - 12:00

Miejsce: Zieleniec, Parking przy Hotelu Szarotka

 Gotowi na połączenie motoryzacji i muzyki w jednym z najbardziej ekscytujących wydarzeń w tej części Polski? Wszystkich pasjonatów szybkich samochodów, mocnych dźwięków i niezapomnianych przygód zapraszamy na High Octane Festival oraz Wielką Praską Przygodę 7.0!

High Octane Festival to trzy dni pełne emocji, adrenaliny i świetnej rozrywki dla miłośników motoryzacji. Spodziewajcie się nie tylko wystaw unikalnych pojazdów, widowiskowych przejazdów na zamkniętym odcinku drogi, ale także koncertów największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, takich jak Sitek, Jarecki i O.S.T.R. Wieczory zakończymy ekscytującym silent disco, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie!

 A to nie koniec! W ramach Wielkiej Praskiej Przygody 7.0 czeka na Was wyjątkowa okazja, by poczuć się jak profesjonalny kierowca i zmierzyć się na zamkniętym odcinku drogi. Po dniu pełnym emocji zapraszamy Was na niezapomnianą imprezę elektroniczną!

 ARTYŚCI:

7.06 

O.S.T.R.

Sitek

Jarecki

8.06

Lordofon

Miętah

LineOfDeadOfficial

Stoner Rock

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji na spędzenie czasu w gronie ludzi, którzy podzielają Waszą pasję i zainteresowania. Do zobaczenia na High Octane Festival & Wielkiej Praskiej Przygodzie 7.0!

LINK DO WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/events/1171621120500437