Koncert

Gala Noworoczna Wiedeński Nowy Rok – Leszno

Zapraszamy Państwa w niezwykłą muzyczną podróż do roztańczonego Wiednia.

Przeniesiemy Państwa wyobraźnię do bajkowego świata, króla tańca jakim jest walc, pełnego pięknych kobiet i flirtujących dżentelmenów, gdzie słychać będzie szelest długich sukien i huk rozlewanego szampana. Całość dopełnimy tańcem i słowem.

• Wybitni soliści o unikatowych barwach głosu.

• Wyjątkowy klimat muzyczny.

• Wirujący w rytmie walca tancerze.

Utwory najsłynniejszych wiedeńskich kompozytorów, walce, brawurowe czardasze, marsze z rodziny Straussów, najbardziej znane fragmenty operetek usłyszymy podczas tego wieczoru. 

Wystąpią dla Państwa:

Joanna Horodko – sopran. Solistka i pianistka z tytułem dr. Sztuki. Wyróżniona odznaką honorową „Zasłużony dla kultury polskiej”. Laureatka licznych konkursów krajowych i zagranicznych. 

Emilia Zielińska – sopran. Laureatka festiwali operetkowych, kreująca role w teatrach i musicalach. Przez wiele lat brała udział w koncertach Bogusław Kaczyńskiego.

Mariusz Adam Ruta – tenor. Solista czynnie koncertujący na terenie kraju jak i poza jego granicami. Specjalista od duetów operetkowych. Ma w swoim dorobku koncerty z filharmoniami i teatrami. 

Mirosław Niewiadomski – tenor. Wybitny polski tenor o ciemnej barwie głosu, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny głos. Artysta koncertujący w Operze Odeskiej oraz Operze Narodowej.  

Renata Brukiewicz – organizatorka i gospodyni koncertu. Kreatorka marki i dobrego stylu. 

Orkiestra pod batutą maestro Orlina Bebenowa, której występy dostarczają jedynych i niesamowitych doznań odbiorcom sztuki oraz są gwarancją doskonałej zabawy z publicznością. 

Ten koncert to muzyczna uczta zachwycająca piękną muzyką, wirtuozerią wokalną artystów oraz elegancją, dopełniona słowem oraz pięknymi kreacjami i tańcem.

Zapraszamy Państwa na ten niezwykły koncert. 

Organizator: BUSINESS ART Renata Brukiewicz 

Tel: 502 467 267