KoncertKrakówWydarzenia

Enemy Inside | Kraków

Kup bilet

Niemiecka grupa Enemy Inside wystąpi na dwóch koncertach w Polsce! Modern metalowcy zagrają 15 marca w krakowskim klubie Zaścianek oraz dzień później w warszawskiej Hydrozagadce. 

Enemy Inside to zespół z niemieckiego Affaschenburga, który został założony w 2017 roku przez wokalistkę Nastaasję Giulię i gitarzystę Evana K. Grupa specjalizuje się w nowoczesnej odsłonie metalu, budowanej na ciężkich riffach, chwytliwych hookach, oraz elementach symfonicznego metalu i dark rocka. W 2018 roku zadebiutowali albumem “Phoenix”, a 3 lata później światło dziennie ujrzał ich drugi krążek “Seven”. Formacja występowała na dużych europejskich festiwalach (Wacken Open Air, Dynamo, Full Metal Cruise, Winter Master of Rock, Metaldays, Nuumirock), supportowała również takie zespoły jak Lordi, Clawfinger czy legendarną niemiecką wokalistkę Doro Pesch. 

Enemy Inside intensywnie pracują nad nowym materiałem, z którym w przyszłym roku wyruszą w europejską trasę, na której nie ominą naszego kraju. Niemcy wystąpią 15 marca w krakowskim Zaścianku oraz dzień później w warszawskiej Hydrozagadce. 

ENEMY INSIDE

15.03.2025

Kraków, Zaścianek 

16.03.2025

Warszawa, Hydrozagadka 

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: https://bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

---------------------------------------

Wpadaj na Instagram ➡ http://bit.ly/Nasz-instagram

Polub nasz profil ➡ http://bit.ly/Nasz--Facebook