End of love – mobilna gra terenowa – Weronika Ancerowicz, Aleksandra Negrońska, Agata Polte
Targi

End of love – mobilna gra terenowa – Weronika Ancerowicz, Aleksandra Negrońska, Agata Polte

End of love – mobilna gra terenowa – Weronika Ancerowicz, Aleksandra Negrońska, Agata Polte
14 października, od godz. 10:00
Plac Unii, ul. Puławska 2, poziom -1, recepcja

Wejdź w świat ulubionych książek! Gra poprowadzi Cię ulicami Warszawy, będzie to Warszawa alternatywna, w której czeka na Ciebie do wykonania misja. Misja związana z książkami: “Unique” Aleksandry Negrońskiej, “Bad Move” Agaty Polte i “Smak gorzkiej czekolady” Weroniki Ancerowicz.

Będziesz przemieszczać się po trasie wyznaczonej przez GPS, poznawać historię utraconej miłości i rozwiązywać zadania, które przybliżą Cię do rozwikłania łamigłówki. Musisz wykazać się kreatywnością, znajomością książek o miłości oraz wiedzą ogólną. Po drodze napotkasz wszystkie trzy autorki.

Przejście gry powinno Ci zająć około dwóch godzin. Na najlepszych czekają nagrody!

Ogłoszenie wyników nastąpi tego samego dnia, podczas spotkania online z autorkami o godz. 18:00 na FB Empiku.

Wyłonimy trzech zwycięzców, każdy z nich wraz z jedną osobą towarzyszącą weźmie udział w kolacji z udziałem autorek a także otrzyma kartę prezentową do Empiku za 1000 pln (pierwsze miejsce), 500 pln (drugie miejsce) i 300 pln (trzecie miejsce).

Weź ze sobą naładowany telefon z funkcją GPS i dostępem do internetu. Przyda się także powerbank, coś do picia i wygodne buty. Ściągnij aplikację ActionTrack (do pobrania za darmo z GooglePlay i AppStore).

Przyjdź na miejsce kilkanaście minut wcześniej i pokaż swój bilet osobie sprawdzającej. Otrzymasz pakiet startowy i kod QR. Zeskanuj go za pomocą aplikacji ActionTrack, podaj swoje dane i ruszaj do gry! Na miejscu znajdziesz osoby, które wytłumaczą działanie aplikacji i pomogą we wszystkich kwestiach technicznych.

Wydarzenie podzielone jest na tury. Uczestnik rozpoczyna swój udział o godzinie oznaczonej na bilecie. Prosimy o przybycie 15 min. przed startem tury. Po rozpoczęciu danej tury dołączenie do wydarzenie nie będzie możliwe. Całość doświadczenia potrwa ok. 120 min. Na wydarzenie zaprasza Empik oraz Wydawnictwo Niezwykłe.