ImprezaWrocławWydarzenia

ANDERLIGHTS

Kup bilet

Siemano!

Nie macie pomysłu jak zacząć majówkę? 

Mamy dla Was idealne rozwiązanie, bo już 3 maja ANDER odwiedzi Wrocław! W klubie Światła będziecie mogli przeżyć niezapomnianą noc i bawić się do rana, rozpoczynając z nami ten piękny okres. Swoje sety pełne świeżych hitów i wszystkim znanych klasyków zagrają DJe z ogromnym doświadczeniem, mający za sobą szereg różnych imprez i koncertów: 

-Kubalzky (DRE$$CODE)

-Karpiv (ANDER)

-Jper (ANDER)

-Hidan (ANDER)

Jednak nie jest to wszystko, co dla Was zaplanowaliśmy! Dając swój koncert, majówkę z nami zacznie pewien duet z Wrocławia, o którym robi się coraz głośniej. Aby dowiedzieć się kto to będzie, a także żeby nie przegapić żadnych informacji dotyczących imprezy obserwujcie nasze socjale ===> ANDERTOMARKA 

!WAŻNE! Dzięki współpracy z Samorządem Stdentów Politechniki Wrocławskiej, studenci tej uczelni mają możliwość zakupić taniej bilet!

WZÓR ZGODY RODZICA/ OPIEKUNA PRAWNEGO  

-Osoby poniżej 16 roku życia muszą przyjść na koncert z pełnoletnim opiekunem, pod którego nadzorem będą podczas trwania całego wydarzenia i który weźmie za nich odpowiedzialność. Muszą także zabrać ze sobą pisemną zgodę na udział w imprezie wypisaną przez rodzica, bądź opiekuna prawnego.

-Osoby w wieku od 16 (skończone najpóźniej w dniu wydarzenia) do 18 roku życia muszą przyjść na koncert z pisemną zgodą na udział w imprezie wypisaną przez rodzica, bądź opiekuna prawnego.

Widzimy się już 3 maja w klubie Światła we Wrocławiu!